Vyberte zemi nebo oblast.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의SvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαDeutsch

Proč IC-komponenty

Cenově výhodné nákupy

 • Nedostatek a časově kritická poptávka jsou historicky spojeny s prodejem vysokých služeb a výjimečně vysokými cenami. To není přístup IC COMPONENTS LTD. Na našich stránkách kupující najdou trvale konkurenceschopné ceny v souladu nebo nižší než ostatní online distributoři v celosvětovém měřítku nebo online supermarkety. Máme vlastní sklady v Hongkongu. V závislosti na zásadách daňových preferencí v Hongkongu získáváme silné konkurenční ceny mezi celosvětovými distributory nákupem elektronických součástek po celém světě do našeho skladu v Hongkongu.
 • Výrobky s horkým prodejem znamenají, že kupující mají v těchto částech vždy velké množství. Jinými slovy, konkurenceschopnější cena může účinně snížit náklady na pořízení. Abychom splnili tento požadavek, IC COMPONENTS LTD vybudovala profesionální elitní týmy, které každým okamžikem prozkoumají požadavky trhu a poskytují našemu oddělení marketingu přesné informace o zadávání zakázek. Velkým počtem zakázek získává zákazník konkurenceschopnější cenu a dlouhodobý dostupný inventář. S ohledem na to, že naše profesionální elitní týmy každým okamžikem prozkoumají požadavky trhu, máme na trhu přesné kalibrace, které nás vede k nákupu. Na základě šetření máme tendenci nakupovat velké objemy, abychom získali nižší ceny.

Obsoleted & Hard-to-Find Inventroy

Na základě naší filozofie podnikání zaměřené na zákazníky IC COMPONENTS LTD věnuje větší pozornost elektronickým komponentům s vysokou spotřebou energie a hard-to-find (EOL), což znamená, že můžete mít konkurenční ceny v hotových prodejních produktech nebo získávat autentické a spolehlivé zdroje hard-to-najít (EOL) díly IC COMPONENTS LTD.
Spíše než vystavovat zákazníky časově náročným, rizikovým celosvětovým vyhledávání v elektronických součástech vzácných (EOL), okamžitě propojíme dostupný inventář s nedostatkem každého zákazníka v momentě potřeby, než se osloví makléři a méně uznávaní partneři dodavatelského řetězce.
Chápeme důležitost vzácných produktů nebo produktů na konci životnosti. Možná je to klíčová součást opravy hudební krabice s úžasnými vzpomínkami. Možná je to nepostradatelná součást vašeho bláznivého vynálezu.
Vytváříme proto vlastní těžko dostupný inventář a nakupujeme vzácné a dostupné komponenty z různých okresů. Ať už se snažíte prodloužit prodloužené dodací lhůty nebo hledat zastaralé a / nebo elektronické součástky po skončení životnosti, polovodiče a další těžko lokalizované elektronické součástky, nabízí společnost IC COMPONENTS LTD odbornou znalost dodavatelského řetězce k vyřešení vašeho materiálu nedostatky. Současně nabízíme také cenově výhodné alternativní řešení elektronických částí.

Původní a autentický inventář

IC COMPONENTS LTD je důvěryhodným distributorem pro kupce, kteří hledají originální a autentické součásti. Věříme, že zákazníci chtějí potvrdit, že hračky - a jejich letadla a monitory srdce - jsou vyrobeny z prvků neuvěřitelně vysoké kvality.
V dnešní době, i přes sofistikované IT nástroje a bezprecedentní zviditelnění mezi partnery dodavatelského řetězce, podprůměrné nebo padělané zboží stále potlačují průmysl. Některé nevyužité zásoby procházejí prodejními kanály, které nejsou v souladu se standardy pro sledovatelnost, manipulaci a kontrolu kvality.
Jak potvrzujeme autentičnost a originalitu našich produktů?
 • Formální dodavatelský řetězec produktů: Zdroj komponent má přímý vliv na kvalitu dílů. Proto IC COMPONENTS LTD vždy striktně vybírá naše spolehlivé dodavatelské partnery. Jen partneré našeho přísného dodavatelského řetězce mohou být pouze vysoce kvalitní distributoři, kteří splňují naše standardy neuvěřitelně vysokých dodavatelů, jako jsou výrobci, distributoři franšízy, OEM, CM, nezávislí renomovaní distributoři.
 • IC COMPONENTS LTD výkonné zkušební centrum: Spoléhá na zdroje mateřské společnosti od jejího založení již IC COMPONENTS LTD disponuje celou kompletní a přísnou sadou zkušebních standardů, používá nejmodernější kontrolní zařízení a má znalé inženýry v oboru, kteří se zabývají zkoumáním všech komponentů a výrobků.
Všechny součásti jsou dodávány do zkušebního centra kvality IC COMPONENTS LTD, kde jsou kontrolovány a ověřeno jejich proveniencí (prostřednictvím našeho 200x zvětšení, rentgenového a acetonového ověření atd.), Před vstupem do inventáře a odesláním koncovým zákazníkům.

Služba zaměřená na lidi

24 hodin doručení
Dílky na skladě jsou k dispozici k okamžitému dodání. V každém okamžiku je více než 750 000 000 produktů skladem a je připraveno k odeslání ze skladů IC COMPONENTS LTD. To znamená, že pro produkty na skladě nejsou žádné dodací lhůty. 
60 dní Záruka
Elektronické součásti, které zakoupíte, zahrnují 60denní záruku. V případě, že produkt, který jsme dodali, není v pořádku, přijmeme výměnu nebo vrácení výrobku, pouze pokud jsou splněny všechny níže uvedené podmínky:
 • S produkty, které jsme dodali, se vyskytly nějaké problémy, jako je nedostatek množství, dodávka nesprávných předmětů a zjevné vnější vady (zlomení a rzi atd.) A takové problémy uznáváme.
 • O výše uvedené závadě jsme informováni do 7 dnů po dodání produktů.

Snadné podnikání
 • Důkladné a aktuální informace o produktech:
  Pro zajištění průhlednosti zveřejňujeme ceny vedle všech potřebných detailů, které kupující potřebují k tomu, aby mohli přijímat informovaná rozhodnutí, a dostupnost je obnovována tak často, jako každých 10 minut, včetně podrobností o částech, nákladů, datových listů, množství atd. Pokud potřebujete více informace o datovém listu naleznete zde: http://www.alldatasheet.com.
 • Nejlepší vyhledávací a e-procurement motor ve své třídě:
  Nejlepší vyhledávač ve své třídě umožňuje rychle a jednoduše vyhledávat a nakupovat součásti. Sada online nástrojů pomáhá zvýšit produktivitu a efektivněji spravovat konkrétní informace o účtu.
* BOMs Kupující mohou nahrát seznam dílů pro získání informací o skladech (množství, vícenásobné ceny, dostupnost / dodací lhůta, výrobce apod.) A stahování do pracovních nabídek.
* RFQ Kupující mohou být zodpovězeni téměř okamžitě a výrobní cykly se nadále uzavírají.
c.24 / 7 Samoobslužný nákup: Doručte osvobozené nákupy se samoobsluhy. Spíše než čekat, až se někdo vrátí s odpovědí, umožníme kupujícím vyhledávat a objednávat komponenty bez ohledu na denní dobu nebo umístění součástí

Profesionální týmy

Náš vertikální systém podnikové struktury v kombinaci s našimi vysoce konkurenčními a profesionálními týmy, včetně našich kolegů z oddělení administrativy, oddělení řízení kvality, oddělení technologií, oddělení lidských zdrojů, oddělení prodeje (online a line), oddělení financí, oddělení logistiky a oddělení skladů , všichni usnadňují naši společnost vytvářet neomezené kvalitní služby pro naše zákazníky pokrývající celý dodavatelský řetězec.