Vyberte zemi nebo oblast.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의SvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαDeutsch

Ventilátory Superflo

Image of Delta Product Groups logo

Ventilátory Superflo

Ventilátory Superflo společnosti Delta jsou vybaveny značně vylepšeným systémem ložisek

Představující rozhodující krok vpřed v technologii ložisek ložisek jsou ventilátory Delta Superflo vyvrcholením nespočetných hodin výzkumu a vývoje, což vede k nově zesíleným mechanickým konstrukcím, které zajišťují trvalé mazání spřádacího mechanismu. Toho lze dosáhnout několika zlepšeními vnitřního mazacího systému, dynamiky čerpadel, těsnění a průtoku. Ventilátory s ložiskem Delta Superflo, které jsou vybaveny olejovou pumpou proti gravitaci, recirkulují vnitřní zásoby ropy nekonečně v komoře utěsněné dvojitými labyrintovými těsněními. Tento průtok, kombinovaný s teplem a tlakem vytvářeným při odstředivých silách během provozu, minimalizuje tření a hluk při prodloužení životnosti ventilátoru.

Vzhledem k tomu, že ložisková pouzdra představují běžný, nákladově efektivní přístup k požadavkům na chlazení, ventilátory ložisek Delta SuperFlo nabízejí nákladově úsporný upgrade, který pomáhá minimalizovat nákladné cykly údržby. Tyto upgrady jsou přiměřené zlepšení radiálních vibrací, vynikající protišok, široká škála aplikovaných provozních teplot a celkové snížení hluku. To vše přispívá ke snížení poruch zařízení v důsledku přehřátí kvůli poruše ventilátoru a výměně ventilátorů.

Jako často zastíněnou kritickou součást pomáhají ventilátory s ložisky Delta Superflo udržovat správné provozní teploty základních komponent PC, jako je CPU a napájecí zdroj. Ty jsou integrovány do chladiče CPU a interně do napájecího zdroje. Široká škála spotřebních výrobků v řadě dalších kategorií využívá ventilátory ložisek Superflo k udržení potřebných tepelných charakteristik během provozu.

Funkce
  • Přepracované cesty těsnění a průtoku oleje
  • Značně snížilo tření a šum
  • Lepší akustický výkon u ventilátorů s 2 kuličkovými ložisky při nízkých otáčkách
  • Vynikající protišok
  • Záruka na provozní životnost (L10) 50 000 hodin při minimální teplotě 40 ° C
  • Široce použitelný teplotní rozsah