Vyberte zemi nebo oblast.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의SvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαDeutsch

Politika kvality

Politika kvality

Poskytovat špičkové produkty a dokonalé služby zákazníkům po celém světě prostřednictvím standardizace, technologické inovace a neustálého zlepšování.
Budoucnost naší organizace závisí na kvalitě.

Environmentální, zdravotní a bezpečnostní politika

Vyrábíme ekologické produkty prostřednictvím technologických inovací, dodržování ekologických předpisů, zabraňujeme znečištění, šetříme zdroje a věnujeme se neustálému zlepšování životního prostředí.
Pravidelně komunikujeme a zapojujeme všechny zainteresované strany do našeho úsilí o udržení účinného systému řízení životního prostředí, zdraví a bezpečnosti. Tato politika v oblasti životního prostředí, ochrany zdraví a bezpečnosti je v plné míře schválena vedením, aby byla zajištěna jeho realizace na všech úrovních v rámci organizace a je k dispozici veřejnosti.

Pravidla OH & S

Dodržování zákonných a regulačních požadavků, vytváření zdravého a bezpečného pracovního prostředí, školení a publicity o ochraně zdraví a bezpečnosti a neustálé zlepšování řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, prevence úrazů a nemocí.

Pravidla pro nebezpečné látky

K ochraně jediného životního prostředí pro člověka, zemi, prohlašujeme, že výrobky vyráběné IC komponenty splňují požadavky směrnice EU RoHS a příslušných zákazníků.

Pracovní politika

Zaměstnanci orientovaní na lidi, zaměstnanci & zákazník & orientovat se na obchodní partnery, dodržovat platné zákony a předpisy, chránit životní prostředí, plnit sociální povinnosti a průběžně je vylepšovat.

Politika obchodní etiky

Musíme se řídit nejvyššími etickými požadavky a zavázali jsme se k tomu, abychom: podnikali poctivě, zakázali korupci, vydírání a zpronevěry; zakázat nabídku nebo přijímání úplatků; zveřejňovat informace týkající se podnikatelských činností, struktury, finanční situace a výkonnosti; respektovat a chránit práva duševního vlastnictví; dodržovat zásadu spravedlivého obchodu, reklamy a hospodářské soutěže; chránit důvěrnost informátora; aktivně se zapojit do komunity.
Pro více informací o naší politice jakosti, kontaktujte nás.