Vyberte zemi nebo oblast.

EnglishFrançaispolskiSlovenija한국의SvenskaSlovenskáMagyarországItaliaहिंदीрусскийtiếng ViệtSuomiespañolKongeriketPortuguêsภาษาไทยБългарски езикromânescčeštinaGaeilgeעִבְרִיתالعربيةPilipinoDanskMelayuIndonesiaHrvatskaفارسیNederlandTaiwanTürk diliΕλλάδαDeutsch

Shoda s RoHS

RoHS, bezolovnatá legislativa, "směrnice 2002/95 / ES o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních" bude prosazována v celém Evropském společenství od 1. července 2006.

Jeho cílem je jednoduché odstranění celkem šesti látek z elektrických a elektronických zařízení (EEZ), čímž přispívá k ochraně lidského zdraví a životního prostředí.

Ačkoli RoHS je směrnice Evropské unie (EU), výrobci EEZ mimo Evropu musí také dodržovat tuto legislativu, pokud je zařízení, které vyrábí, nakonec dovezeno do členského státu EU.

Prohlášení o shodě s RoHS

Společnost DAC se ve snaze podpořit své zákazníky a dodavatelskou základnu zavázala dodržování směrnice RoHS. Na základě tohoto úsilí pomůžeme našim výrobcům i našim zákazníkům řídit zavedení RoHS. Zahrnuty do tohoto procesu řízení jsou následující.
  • Dodatečné zásady: Informujte zákazníky o našich zásadách týkajících se RoHS, protože se tyto zásady budou dále vyvíjet.
  • Informace o konkrétních součástech: Informujte zákazníky o konkrétních podrobnostech o splnění požadavků na shodu, protože tyto informace jsou k dispozici u našich dodavatelů.
  • Řízení zásob: Poskytněte pomoc při řízení přechodu nekompatibilního inventáře na kompatibilní inventář (zvláště řízení produktového vedení).
  • Požadavky na trhu: Mějte na vědomí, že naši dodavatelé zveřejňují tržní a specifické potřeby zákazníků, což jim umožní lépe reagovat.
  • Vzdělání: Úzce spolupracujeme s našimi dodavateli, DAC bude co nejlépe poskytovat našim zákazníkům a zaměstnancům nejaktuálnější informace týkající se RoHS.

Upozornění: Uvědomte si, že prohlášení obsažená na této stránce nepředstavují právní poradenství a jsou předloženy bez jakékoli záruky přesnosti. Tento materiál představuje naše interpretaci ekologických předpisů, která byla schválena nebo jsou zvažována v různých regionech po celém světě. Než budete jednat o některou z těchto informací, budete muset ověřit přesnost našeho výkladu u vašeho právního poradce.