CY7C1370D-167AXI
Na skladě 6235 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
CY7C1370D-167AXI
Výrobce / značka
Infineon Technologies
Část popisu:
IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP
Part Number CY7C1370D-167AXI
Výrobce / značka Infineon Technologies
Množství zásob 6235 pcs Stock
Kategorie Integrované obvody (IC) > Paměť
Popis IC SRAM 18MBIT PAR 100TQFP
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ CY7C1370D-167AXI Datasheets CY7C1370D-167AXI Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napište čas cyklu - slovo, -
Napětí - Supply 3.135V ~ 3.6V
Technika SRAM - Synchronous, SDR
Dodavatel zařízení Package 100-TQFP (14x20)
Série NoBL™
Paket / krabice 100-LQFP
Balík Tray
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Typ montáže Surface Mount
Typ paměti Volatile
Velikost paměti 18Mbit
Paměťová organizace 512K x 36
Paměťové rozhraní Parallel
Formát paměti SRAM
Frekvence hodin 167 MHz
Číslo základního produktu CY7C1370
přístupová doba 3.4 ns
CY7C1370D-167AXI Detaily produktu:
Hlavní vlastnosti tohoto produktu zahrnují:
Hlavní parametry:
Velikost paměti: 18 Mb (512K x 36)
Typ paměti: Volatilní SRAM
Frekvence operace: 167 MHz
Čas přístupu: 3,4 ns
Provozní teplota: -40 °C až 85 °C
Napájecí napětí: 3,135 V až 3,6 V
Balení: 100-TQFP (14x20) surface mount
Hlavní přednosti:
Vysokorychlostní synchronní provoz SRAM s nízkým časem přístupu
Výrazná kapacita paměti 18 Mb pro náročné aplikace
Široký provozní teplotní rozsah, vhodný do různých prostředí
Bezolovnatý a RoHS kompatibilní design s ohledem na životní prostředí
Oblasti použití produktu:
Síťové zařízení (routry, přepínače apod.)
Telekomunikační infrastruktura (základnové stanice, brány apod.)
Výpočetní systémy s vysokým výkonem (servery, pracovní stanice apod.)
Průmyslová automatizace a řídicí systémy
Vojenská a letecká elektronika
Ekvivalentní modely:
CY7C1370D-167AXI Klíčové technické vlastnosti
Paměťová velikost 18 Mb, formát paměti 512K x 36, synchronní technologie SRAM, taktovací frekvence 167 MHz, doba přístupu 3,4 ns
CY7C1370D-167AXI Rozměr balení
Paket typu 100-TQFP (14x20 mm), balení v násypce, povrchová montáž, tepelná odolnost MSL 3 (168 hodin)
CY7C1370D-167AXI Použití
CY7C1370D-167AXI Vlastnosti
CY7C1370D-167AXI od Cypress Semiconductor je synchronní jednoportové statické RAM paměťové integrované obvody. Funguje na napájecím napětí 3,135 V až 3,6 V a podporuje paralelní paměťové rozhraní, což zajišťuje vysokorychlostní přístup a zpracování dat. Taktovací frekvence může dosáhnout až 167 MHz, což umožňuje rychlý přenos dat. Zařízení je ve kompaktním balení 100-TQFP o rozměrech 14x20 mm, vhodné pro aplikace s omezeným místem. Použití synchronní technologie zajišťuje integritu dat a přesnou časovou synchronizaci.