IXBT12N300HV
Na skladě 1752 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
IXBT12N300HV
Výrobce / značka
IXYS
Část popisu:
IGBT 3000V 30A 160W TO268
Datasheety:
IXBT12N300HV(1).pdfIXBT12N300HV(2).pdfIXBT12N300HV(3).pdf
Part Number IXBT12N300HV
Výrobce / značka IXYS
Množství zásob 1752 pcs Stock
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - IGBT - Single
Popis IGBT 3000V 30A 160W TO268
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ IXBT12N300HV Datasheets IXBT12N300HV Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 3000 V
VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 3.2V @ 15V, 12A
Zkušební podmínky 1250V, 12A, 10Ohm, 15V
Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C 64ns/180ns
přepínání energie -
Dodavatel zařízení Package TO-268HV (IXBT)
Série BIMOSFET™
Reverse Time Recovery (TRR) 1.4 µs
Power - Max 160 W
Paket / krabice TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA
Balík Tube
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount
Typ vstupu Standard
Typ IGBT -
Gate Charge 62 nC
Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) 100 A
Proud - Collector (Ic) (Max) 30 A
Číslo základního produktu IXBT12
IXBT12N300HV Detaily produktu:
Tranzistor je navržen s důrazem na robustní výkonové vlastnosti, vynikajícího napětí přechodu kolektor-emitor 3000 V a maximální kolektorový proud 30 A. Jeho sofistikovaná řada BIMOSFET umožňuje efektivní řízení výkonu v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 150 °C, což zajišťuje spolehlivý výkon i v náročných tepelných podmínkách.
Hlavní technické parametry zahrnují nízké napětí při sepnutí (Vce(on)) 3,2 V při 15 V a 12 A, spolu s kompaktním povrchovým pouzdrem typu TO-268, které usnadňuje snadnou integraci do elektronických systémů. Zařízení vykazuje impozantní spínací schopnosti s prodlevami při zapnutí a vypnutí 64 ns a 180 ns a udržuje nabití řídicího elektrody 62 nC.
Mezi hlavní výhody tohoto IGBT patří bezolovnatá konstrukce v souladu s normou RoHS, vysoká schopnost výkonu až 160 W a výjimečná schopnost blokovat napětí. Díky své univerzálnosti je vhodný pro použití v aplikacích jako jsou konverze energie, pohony motorů, invertory či průmyslové řídicí systémy, kde je vyžadováno spínání vysokého napětí a proudu.
IXBT12N300HV Klíčové technické vlastnosti
IXBT12N300HV je jednosměrný IGBT tranzistor řady BIMOSFET od společnosti IXYS, s maximálním průrazným napětím 3000 V, kolektorovým proudem 30 A a výkonovým zatížením 160 W. Nabízí nízkou nálož brány 62 nC a dobu přepínání (on/off) při 25°C 64 ns / 180 ns, což zajišťuje efektivní spínací operace. Je schopný zvládnout špičkové pulzní proudy až do 100 A a pracovat v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 150 °C, ideální pro náročné aplikace jako správa energie a pulzní obvody.
IXBT12N300HV Rozměr balení
IXBT12N300HV Použití
IXBT12N300HV Vlastnosti
IXBT12N300HV Funkce kvality a bezpečnosti
IXBT12N300HV Kompatibilita
IXBT12N300HV Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
IXBT12N300HV
IXBT12N300HV
IXYS
IGBT 3000V 30A 160W TO268