T491X107K016AH
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107K016AH
Část popisu:
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Datasheety:
T491X107K016AH(1).pdfT491X107K016AH(2).pdfT491X107K016AH(3).pdf
Stav volného vedení / RoHS:
RoHS neodpovídá
Part Number T491X107K016AH
Popis CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS neodpovídá
RFQ T491X107K016AH Datasheets T491X107K016AH Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 16 V
Typ Molded
Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169' (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 700mOhm
kapacitní 100 µF
Číslo základního produktu T491X
T491X107K016AH Detaily produktu:
Vybavený kompaktním pouzdrem typu 2917 (metricky 7343), o rozměrech 7,30 mm x 4,30 mm, je tento kondenzátor optimalizován pro husté elektronické návrhy, kde je důležitá efektivní využití prostoru. Spolehlivě funguje v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 125 °C a má životnost až 2000 hodin při 125 °C, což zajišťuje dlouhodobou odolnost v náročných prostředích.
Z elektrického hlediska má tento kondenzátor jmenovité napětí 16 V a ekvivalentní sériový odpor (ESR) 700 mΩ, což jej činí vhodným pro různé aplikace řízení napájení a zpracování signálů. Jeho tvarované provedení a povrchová montáž usnadňují jednoduchou integraci do moderních elektronických sestav.