T491X107K020ATAU02
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107K020ATAU02
Část popisu:
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Datasheety:
T491X107K020ATAU02(1).pdfT491X107K020ATAU02(2).pdf
Part Number T491X107K020ATAU02
Popis CAP TANT 100UF 10% 20V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107K020ATAU02 Datasheets T491X107K020ATAU02 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 20 V
Typ Molded
Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 500mOhm
kapacitní 100 µF
Číslo základního produktu T491X
T491X107K020ATAU02 Detaily produktu:
KAPACITOR KEMET T491X107K020ATAU02 je vysokovýkonný tantalový kondenzátor určený pro spolehlivé elektronické aplikace vyžadující stabilní ukládání energie a vyrovnávání signálu. Tento povrchově montovaný kondenzátor nabízí vynikající výkon v kompaktních elektronických sestavách, s kapacitou 100 μF, tolerancí ±10 % a odolností do 20 V.
Navržený pro náročné prostředí může tento kondenzátor pracovat v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 125 °C, což ho činí vhodným pro průmyslové, automobilové a telekomunikační zařízení. Jeho pouzdro o rozměrech 7,30 mm x 4,30 mm s maximální výškou 4,30 mm poskytuje kompaktní řešení pro omezené prostory v obvodových deskách.
Mezi klíčové technické vlastnosti patří nízká ekvivalentní série odporu (ESR) pouhých 500 mΩ a životnost až 2000 hodin při 125 °C, což zajišťuje dlouhodobou spolehlivost a stabilní výkon. Kondenzátor je navržen pro univerzální použití a podporuje povrchovou montáž, což usnadňuje jeho integraci do moderních elektronických sestav.
T491X107K020ATAU02 Klíčové technické vlastnosti
Kapacita: 100 u00b5F
Jmenovu00fd napu00e1j: 20 V
Tolerance: u00b110 %
Typ: Tavenu00e1 tantalovu00e1 kondenzu00e1tor
Slevau0161tu011bnu00ed: Povrchovu00e1 montu00e1u017e (SMD)
T491X107K020ATAU02 Rozměr balení
Balenu00ed v prouu017eku a kotouu010dku (TR)
Standardnu00ed povrchovu00e1 montu00e1u017e (SMD)
Velikost balu00edu010dku: 2917 (7343 metricku00e9)
Ku00f3d balenu00ed: 8146
Ku00f3d velikosti vu00f1robce: X
Rozmu011bi: u00d0 0,287
T491X107K020ATAU02 Použití
T491X107K020ATAU02 Vlastnosti
KEMET T491X107K020ATAU02 je povrchovu00fd tantalovu00fd kondenzu00e1tor uru010denu00fd pro univerzu00e1lnu00e9 pouu017eitu00ed s kapacitu00e1tu00e1m 100 u00b5F, tolerancu00ed u00b110 %, a jmenovu00fdm napu00e1jenu00edm 20 V. Nabu00edzu00ed nu00edzkou ekvivalentnu00ed u0159adovou resistanci (ESR) 500 mOhm, což zvyu0161uje u1d15ju016fu00e1u010du00ed jeho u01cenu00ed v vysokorychlostnu00fdch filtracech. Provoznu00ed teplotnu00ed rozmezu00ed se pohybuje od -55u00b0C do 125u00b0C a snese au017e 2000 hodin provozu za maximu00e1lnu00ed teploty 125u00b0C. Kompaktnu00ed balenu00ed ve tvaru 2917 (7,3 mm x 4,3 mm) a maximu00e1lnu00ed vu017eu00e1u017eu00ed do 4,3 mm zaruu010duje vu00fdbornou úsporu prostoru na PCB. Balenu00ed v prouu017eku (TR) podpou0159uje automatizovanou montu00e1u017e a pu016fju010du00ed produku00adini vu00fdbu011brovu00e9 prostu0159edu00ed.
T491X107K020ATAU02 Funkce kvality a bezpečnosti
T491X107K020ATAU02 Kompatibilita
T491X107K020ATAU02 Datový list PDF
T491X107K020ATAU02 Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X107K020ATAU02
T491X107K020ATAU02
KEMET
CAP TANT 100UF 10% 20V 2917