DS1005S-75+T&R
Výrobce Part Number:
DS1005S-75+T&R
Výrobce / značka
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Část popisu:
IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC
Datasheety:
DS1005S-75+T&R(1).pdfDS1005S-75+T&R(2).pdfDS1005S-75+T&R(3).pdf
Part Number DS1005S-75+T&R
Výrobce / značka Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Množství zásob 12905 pcs Stock
Kategorie Integrované obvody (IC) > Hodiny / Časování - Zpožděné linky
Popis IC DELAY LINE 5TAP 75NS 16SOIC
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Supply 4.75V ~ 5.25V
Klepněte na Přírůstek 15 ns
Dodavatel zařízení Package 16-SOIC
Série -
Paket / krabice 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota 0°C ~ 70°C