GRM0335C1H6R4DD01D
Na skladě 3186868 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
GRM0335C1H6R4DD01D
Část popisu:
CAP CER 6.4PF 50V C0G/NP0 0201
Datasheety:
GRM0335C1H6R4DD01D(1).pdfGRM0335C1H6R4DD01D(2).pdfGRM0335C1H6R4DD01D(3).pdf
Part Number GRM0335C1H6R4DD01D
Výrobce / značka Murata Electronics
Množství zásob 3186868 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 6.4PF 50V C0G/NP0 0201
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ GRM0335C1H6R4DD01D Datasheets GRM0335C1H6R4DD01D Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±0.5pF
Tloušťka (Max) 0.013" (0.33mm)
teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Funkce -
kapacitní 6.4 pF
Číslo základního produktu GRM0335C1H
Aplikace General Purpose
GRM0335C1H6R4DD01D Detaily produktu:
Díky konstrukci s thermočlánkem C0G/NP0 tento kondenzátor zajišťuje výjimečnou stabilitu v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 125 °C, což ho činí ideálním pro náročná elektronická prostředí. Jeho ultra-kompaktní pouzdro 0201 (podle metrického označení 0603) o rozměrech pouhých 0,024" x 0,012" umožňuje integraci do prostoru omezených elektronických návrhů při zachování vynikajících elektrických vlastností.
Kondenzátor má nízkou kapacitu 6,4 pF s přesností ±0,5 pF, což poskytuje mimořádnou přesnost vhodnou pro citlivé elektronické obvody. Jeho jmenovité napětí 50 V umožňuje odolnost při vysokém napětí, což z něj činí vhodný komponent pro různé elektronické aplikace, včetně všeobecného použití v elektronice, telekomunikacích, automobilové technice a přesné instrumentaci.
GRM0335C1H6R4DD01D Klíčové technické vlastnosti
Kapacita 6,4 pF. Jmenovité napětí 50 V. Tolerance ±0,5 pF.
GRM0335C1H6R4DD01D Rozměr balení
Typ pásky a plněnky (TR). Materiál keramický kondenzátor. Velikost / rozměry 0,60 mm délka x 0,30 mm šířka. Obal / pouzdro 0201 (metrický 0603). Povrchové montážní provedení. Maximální tloušťka 0,33 mm. Teplotní charakteristiky: Koeficient teploty C0G, NP0. Provozní teplotní rozsah -55 °C až 125 °C. Elektrické vlastnosti: Vysoká stabilita, nízké ztráty.
GRM0335C1H6R4DD01D Použití
GRM0335C1H6R4DD01D Vlastnosti
Tento keramický kondenzátor Murata řady GRM s charakteristikami C0G/NP0 zajišťuje minimální variabilitu kapacity v širokém teplotním rozmezí, což z něj činí vysoce spolehlivý pro přesné aplikace. Velikost pouzdra 0201 nabízí kompaktní rozměry, vhodné pro úsporné návrhy na vysokohustotních tištěných spojích. Díky jmenovitému napětí 50 V a přesné toleranci ±0,5 pF zaručuje předvídatelný elektrický výkon. Konstrukce povrchové montáže umožňuje automatizovanou výrobu, čímž zvyšuje výrobní efektivitu. Kromě toho vykazuje nízkou dielektrickou absorpci a stabilní izolační odpor, což přispívá k dlouhodobé stabilitě a výkonu za různých podmínek.
GRM0335C1H6R4DD01D Funkce kvality a bezpečnosti
GRM0335C1H6R4DD01D Kompatibilita
GRM0335C1H6R4DD01D Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
GRM0335C1H6R4DD01D
GRM0335C1H6R4DD01D
Murata Electronics
CAP CER 6.4PF 50V C0G/NP0 0201