CC0805FRNPOABN151
Na skladě 522546 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
CC0805FRNPOABN151
Část popisu:
CAP CER 150PF 200V C0G/NPO 0805
Datasheety:
CC0805FRNPOABN151(1).pdfCC0805FRNPOABN151(2).pdf
Part Number CC0805FRNPOABN151
Výrobce / značka YAGEO
Množství zásob 522546 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 150PF 200V C0G/NPO 0805
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 200V
Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.028" (0.70mm)
teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost -
kapacitní 150 pF
Aplikace General Purpose
Mohlo by vás také zajímat:
CC0805FRNPOABN151
CC0805FRNPOABN151
YAGEO