CQ0805JRNPOYBN330
Na skladě 18900 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
CQ0805JRNPOYBN330
Výrobce / značka
YAGEO
Část popisu:
CAP CER 33PF 250V C0G/NPO 0805
Datasheety:
CQ0805JRNPOYBN330.pdf
Part Number CQ0805JRNPOYBN330
Výrobce / značka YAGEO
Množství zásob 18900 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 33PF 250V C0G/NPO 0805
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 250V
Tolerance ±5%
Tloušťka (Max) 0.028" (0.70mm)
teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série CQ
hodnocení -
Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Lead Style -
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) -
Funkce -
Poruchovost -
kapacitní 33 pF
Aplikace General Purpose
Mohlo by vás také zajímat:
CQ0805JRNPOYBN330
CQ0805JRNPOYBN330
YAGEO
CAP CER 33PF 250V C0G/NPO 0805