NTP75N06
Výrobce Part Number:
NTP75N06
Část popisu:
MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB
Datasheety:
NTP75N06(1).pdfNTP75N06(2).pdfNTP75N06(3).pdfNTP75N06(4).pdf
Stav volného vedení / RoHS:
RoHS neodpovídá
Part Number NTP75N06
Výrobce / značka onsemi
Množství zásob 18600 pcs Stock
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - FETs, MOSFETs - Single
Popis MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB
Stav volného vedení / RoHS: RoHS neodpovídá
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V
Série -
RDS On (Max) @ Id, Vgs 9.5mOhm @ 37.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 2.4W (Ta), 214W (Tj)
Paket / krabice TO-220-3
Balík Tube
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4510 pF @ 25 V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 130 nC @ 10 V
Typ FET N-Channel
FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 60 V
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Ta)
Číslo základního produktu NTP75N
Mohlo by vás také zajímat:
NTP75N06
NTP75N06
onsemi
MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB