NTP75N03L09
Výrobce Part Number:
NTP75N03L09
Výrobce / značka
onsemi
Část popisu:
MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB
Datasheety:
NTP75N03L09(1).pdfNTP75N03L09(2).pdfNTP75N03L09(3).pdfNTP75N03L09(4).pdf
Stav volného vedení / RoHS:
RoHS neodpovídá
Part Number NTP75N03L09
Výrobce / značka onsemi
Množství zásob 4295 pcs Stock
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - FETs, MOSFETs - Single
Popis MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB
Stav volného vedení / RoHS: RoHS neodpovídá
RFQ NTP75N03L09 Datasheets NTP75N03L09 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 2V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide)
Dodavatel zařízení Package TO-220
Série -
RDS On (Max) @ Id, Vgs 8mOhm @ 37.5A, 5V
Ztráta energie (Max) 2.5W (Ta), 125W (Tc)
Paket / krabice TO-220-3
Balík Tube
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 5635 pF @ 25 V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 75 nC @ 5 V
Typ FET N-Channel
FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 5V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 30 V
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)
Číslo základního produktu NTP75N
Mohlo by vás také zajímat:
NTP75N03L09
NTP75N03L09
onsemi
MOSFET N-CH 30V 75A TO220AB