NTP75N06L
Výrobce Part Number:
NTP75N06L
Část popisu:
MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB
Datasheety:
NTP75N06L(1).pdfNTP75N06L(2).pdfNTP75N06L(3).pdf
Stav volného vedení / RoHS:
RoHS neodpovídá
Part Number NTP75N06L
Výrobce / značka onsemi
Množství zásob 32400 pcs Stock
Kategorie Diskrétní polovodičové produkty > Tranzistory - FETs, MOSFETs - Single
Popis MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB
Stav volného vedení / RoHS: RoHS neodpovídá
RFQ NTP75N06L Datasheets NTP75N06L Podrobnosti PDF pro en.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 2V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V
Série -
RDS On (Max) @ Id, Vgs 11mOhm @ 37.5A, 5V
Ztráta energie (Max) 2.4W (Ta), 214W (Tj)
Paket / krabice TO-220-3
Balík Tube
Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ)
Typ montáže Through Hole
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 4370 pF @ 25 V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 92 nC @ 5 V
Typ FET N-Channel
FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 5V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 60 V
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 75A (Ta)
Číslo základního produktu NTP75N
Mohlo by vás také zajímat:
NTP75N06L
NTP75N06L
onsemi
MOSFET N-CH 60V 75A TO220AB