T491X106M050ZT
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X106M050ZT
Výrobce / značka
KEMET
Část popisu:
CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
Part Number T491X106M050ZT
Výrobce / značka KEMET
Množství zásob 50000 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Tantalové kondenzátory
Popis CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X106M050ZT Datasheets T491X106M050ZT Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 50 V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287' L x 0.169' W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. -
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.173' (4.40mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 800mOhm
kapacitní 10 µF
T491X106M050ZT Detaily produktu:
KEMET T491X106M050ZT je výkonný povrchově upevnitelný tantalový kondenzátor navržený pro různé elektronické aplikace. Tento odolný komponent nabízí kapacitu 10 µF s tolerezí ±20 %, převáděnou při jmenovém napětí 50 V, což jej činí vhodným pro široké spektrum elektronických návrhů. Kondenzátor je balen v kompaktním pouzdru typu 2917 (metric 7343), které měří 7,30 mm x 4,30 mm, s maximální výškou 4,40 mm, což umožňuje efektivní využití prostoru v elektronických obvodech.
Kondenzátor řeší několik návrhových výzev, včetně spolehlivého ukládání energie a filtrování signálů v kompaktních elektronických zařízeních. Jeho relativně nízký ekvivalentní série odpor (ESR) kolem 800 mΩ přispívá ke zlepšení výkonu obvodu a snížení ztrát energie. Tento komponent je v souladu s normou RoHS, což garantuje ochranu životního prostředí a dodržování globálních standardů výroby elektroniky.