T491X107K025ZTAU00
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107K025ZTAU00
Část popisu:
CAP TANT 100.UF 25.0V
Part Number T491X107K025ZTAU00
Výrobce / značka KEMET
Množství zásob 50000 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Tantalové kondenzátory
Popis CAP TANT 100.UF 25.0V
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107K025ZTAU00 Datasheets T491X107K025ZTAU00 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V
Typ Molded
Tolerance ±10%
Standardní balíček 400
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Stav součásti Active
Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobní standardní doba výroby 52 Weeks
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 300 mOhm
Detailní popis 100µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
kapacitní 100µF
T491X107K025ZTAU00 Detaily produktu:
Díky kompaktnímu pouzdru 2917 (7343 metrických jednotek), jehož rozměry činí 0,287" x 0,169", poskytuje tento kondenzátor kapacitu 100 μF s tolerancí ±10 % a jmenovitým pracovním napětím 25 V. Široký pracovní teplotní rozsah od -55 °C do 125 °C zajišťuje stabilní výkon v různých podmínkách. Tvarované tantalové provedení nabízí vynikající elektrické vlastnosti, včetně nízké ekvivalentní série odporu (ESR) pouhých 300 mΩ.