T491X107M025AT4860
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107M025AT4860
Část popisu:
CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Datasheety:
T491X107M025AT4860(1).pdfT491X107M025AT4860(2).pdf
Part Number T491X107M025AT4860
Popis CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107M025AT4860 Datasheets T491X107M025AT4860 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 25 V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 300mOhm
kapacitní 100 µF
Číslo základního produktu T491X
T491X107M025AT4860 Detaily produktu:
KEMET T491X107M025AT4860 je vysoce výkonná tantalová kondenzátor určená pro všestranné elektronické aplikace, nabízející odolné elektrické vlastnosti a spolehlivý výkon v širokém teplotním rozsahu. Tento povrchově zanášený kondenzátor je navržen tak, aby splňoval náročné požadavky elektronického designu, a to v kompaktním balení velikosti 2917 (7343 metrických) s rozměry 0,287" x 0,169" a maximální výškou 0,169".
T491X107M025AT4860 Klíčové technické vlastnosti
Kapacita 100 µF ±20 %, Jmenovité napětí 25 V, Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 300 mΩ, Provozní teplotní rozsah -55°C až 125°C, Životnost 2000 hodin při 125°C
T491X107M025AT4860 Rozměr balení
Typ balení pásky a válce (TR), Povrchová montáž, Tvar pouzdra odlévané, Velikost pouzdra/ki 2917 (7,30 mm x 4,30 mm), Materiál vysoké kvality tantalové kondenzátory zajišťující stabilitu a spolehlivost
T491X107M025AT4860 Použití
T491X107M025AT4860 Vlastnosti
Kondenzátor série T491 od KEMET nabízí vysokou kapacitu v kompaktním 2917 pouzdře, což umožňuje úsporu místa na PCB, Tolerance ±20 % nabízí flexibilitu v návrhu pro běžné použití, Nízká hodnota ESR 300 mΩ umožňuje efektivní filtrace a uvolňování energie, Jmenovité napětí 25 V je vhodné pro středně napěťové obvody, Provozní teplotní rozsah od -55°C do 125°C zaručuje spolehlivý výkon za různých podmínek, Odolná konstrukce pouzdra zvyšuje mechanickou pevnost a odolnost proti vibracím, Životnost 2000 hodin při 125°C naznačuje dlouhodobou spolehlivost
T491X107M025AT4860 Funkce kvality a bezpečnosti
T491X107M025AT4860 Kompatibilita
T491X107M025AT4860 Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X107M025AT4860
T491X107M025AT4860
KEMET
CAP TANT 100UF 20% 25V 2917