T491X107M020ZT2478
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107M020ZT2478
Část popisu:
CAP TANT 100.UF 20.0V
Part Number T491X107M020ZT2478
Popis CAP TANT 100.UF 20.0V
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107M020ZT2478 Datasheets T491X107M020ZT2478 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 20V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Standardní balíček 400
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Stav součásti Active
Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobní standardní doba výroby 52 Weeks
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 500 mOhm
Detailní popis 100µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm
kapacitní 100µF
T491X107M020ZT2478 Detaily produktu:
KAPACITOR KEMET T491X107M020ZT2478 je vysoce výkonný tantalový kondenzátor určený pro všestranné elektronické aplikace. Nabízí robustní elektrické vlastnosti a spolehlivý výkon v širokém teplotním rozsahu. Tento povrchově montovaný kondenzátor poskytuje kapacitu 100 mikrofaradů při napětí 20V, což jej činí vhodným pro různé elektronické návrhy v oblasti telekomunikací, spotřební elektroniky, průmyslového vybavení a automobilových systémů.
S precizním zpracováním má kondenzátor tvarovanou pouzdrovou velikost 2917 (7343 metrických) o rozměrech 0,287" x 0,169", což zajišťuje kompaktní integraci do hustě osazených elektronických obvodů. Jeho univerzální design řeší klíčové problémy stability obvodu a skladování energie, přičemž má nízkou ekvivalentní sériovou odporní hodnotu 500 mΩ, která podporuje efektivní přenos signálu a řízení napájení.