T491X107M016ZTZ103
Výrobce Part Number:
T491X107M016ZTZ103
Výrobce / značka
KEMET
Část popisu:
CAP TANT 100UF 20% 16V 2917
Part Number T491X107M016ZTZ103
Výrobce / značka KEMET
Množství zásob 50000 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Tantalové kondenzátory
Popis CAP TANT 100UF 20% 16V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107M016ZTZ103 Datasheets T491X107M016ZTZ103 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 16 V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 700mOhm
kapacitní 100 µF
T491X107M016ZTZ103 Detaily produktu:
KAPACITOR KEMET T491X107M016ZTZ103 je vysoce výkonný tantalový kondenzátor navržený pro všestranné elektronické aplikace, nabízející robustní elektrické vlastnosti a spolehlivý výkon v náročných prostředích. Tento povrchový montážní kondenzátor poskytuje kapacitu 100 µF s tolerancí ±20 %, jmenovité napětí 16 V, což ho činí vhodným pro širokou škálu návrhů elektronických obvodů.
T491X107M016ZTZ103 Klíčové technické vlastnosti
T491X107M016ZTZ103 Rozměr balení
T491X107M016ZTZ103 Použití
T491X107M016ZTZ103 Vlastnosti
T491X107M016ZTZ103 Funkce kvality a bezpečnosti
T491X107M016ZTZ103 Kompatibilita
T491X107M016ZTZ103 Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X107M016ZTZ103
T491X107M016ZTZ103
KEMET
CAP TANT 100UF 20% 16V 2917