GRM32DL8EL475KE07L
Na skladě 73883 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
GRM32DL8EL475KE07L
Část popisu:
CAP CER 4.7UF 100V X8L 1210
Datasheety:
GRM32DL8EL475KE07L(1).pdfGRM32DL8EL475KE07L(2).pdf
Part Number GRM32DL8EL475KE07L
Výrobce / značka Murata Electronics
Množství zásob 73883 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 4.7UF 100V X8L 1210
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.087" (2.20mm)
teplotní koeficient X8L
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série GRM
hodnocení -
Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce -
Poruchovost -
kapacitní 4.7 µF
Aplikace General Purpose
Mohlo by vás také zajímat:
GRM32DL8EL475KE07L
GRM32DL8EL475KE07L
Murata Electronics
CAP CER 4.7UF 100V X8L 1210