GRM32DC81E106MA12L
Na skladě 87023 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
GRM32DC81E106MA12L
Část popisu:
CAP CER 10UF 25V X6S 1210
Datasheety:
GRM32DC81E106MA12L(1).pdfGRM32DC81E106MA12L(2).pdf
Part Number GRM32DC81E106MA12L
Výrobce / značka Murata Electronics
Množství zásob 87023 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 10UF 25V X6S 1210
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ GRM32DC81E106MA12L Datasheets GRM32DC81E106MA12L Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V
Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.087' (2.20mm)
teplotní koeficient X6S
Velikost / Rozměry 0.126' L x 0.098' W (3.20mm x 2.50mm)
Série GRM
hodnocení -
Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Funkce -
kapacitní 10 µF
Číslo základního produktu GRM32DC81E
Aplikace General Purpose
GRM32DC81E106MA12L Detaily produktu:
Murata Electronics GRM32DC81E106MA12L je vysoce výkonná keramická vícerozměrná kondenzátor (MLCC) určená pro všestranné obecné elektronické aplikace. Tento kompaktní povrchově montovaný kondenzátor nabízí vynikající elektrické vlastnosti v miniaturním pouzdru typu 1210 (podle metrické normy 3225), které měří 3,20 mm na šířku a 2,50 mm na výšku při maximální tloušťce 2,20 mm.
Kondenzátor je konstruován s výjimečnou spolehlivostí a dosahuje kapacitní hodnoty 10 μF s tolerancí ±20 %, přičemž efektivně funguje v širokém teplotním rozsahu od -55°C do 105°C. Jeho teplotní koeficient X6S zaručuje stabilní výkon při různých klimatických podmínkách, což jej činí vhodným pro různé elektronické návrhy.
Zařízení má jmenovité napětí 25 V a podporuje technologii povrchové montáže, což umožňuje jeho bezproblémovou integraci do kompaktních elektronických obvodů. Balení na pásce a cívkách usnadňuje výrobu a manipulaci s komponenty. Kondenzátor splňuje normy RoHS, což zajišťuje environmentální odpovědnost a shodu s moderními předpisy výroby elektroniky.
GRM32DC81E106MA12L Klíčové technické vlastnosti
Kapacita 10 µF, Jmenovité napětí 25 V, Tolerance ±20%. Capacita je vhodná pro široké spektrum elektronických aplikací s požadavkem na stabilitu a spolehlivost při různých teplotách.
GRM32DC81E106MA12L Rozměr balení
Balení typu Pás a řemínek (TR). Vyrobeno jako multilayer keramický kondenzátor (MLCC) s rozměry 3,20 mm x 2,50 mm x 2,20 mm (0,126
GRM32DC81E106MA12L Použití
GRM32DC81E106MA12L Vlastnosti
Murata GRM32DC81E106MA12L je multilayer keramický kondenzátor s vysokou kapacitou v kompaktním pouzdře 1210. Podporuje napětí 25 V, ideální pro různorodé nízkonapěťové aplikace. Tepelný koeficient X6S zajišťuje spolehlivý výkon v širokém teplotním rozsahu od -55°C do 105°C, čímž minimalizuje odchylky kapacity. ±20% tolerance nabízí vyváženou přesnost pro většinu obvodů správy výkonu. Povrchová montáž umožňuje automatickou výrobu, což zvyšuje efektivitu výroby PCB. Konstrukce s nízkým ekvivalentním sériovým odporem (ESR) a induktancí (ESL) přispívá ke kvalitě signálu a rušení EMI. Vícevrstvá keramická substrátová konstrukce zajišťuje mechanickou pevnost a odolnost vůči tepelným cyklům, čímž prodlužuje životnost i v náročných podmínkách.
GRM32DC81E106MA12L Funkce kvality a bezpečnosti
GRM32DC81E106MA12L Kompatibilita
GRM32DC81E106MA12L Datový list PDF
GRM32DC81E106MA12L Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
GRM32DC81E106MA12L
GRM32DC81E106MA12L
Murata Electronics
CAP CER 10UF 25V X6S 1210