GRM32DR60J226MA01L
Na skladě 201527 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
GRM32DR60J226MA01L
Výrobce / značka
Murata Electronics
Část popisu:
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1210
Datasheety:
GRM32DR60J226MA01L(1).pdfGRM32DR60J226MA01L(2).pdfGRM32DR60J226MA01L(3).pdf
Part Number GRM32DR60J226MA01L
Výrobce / značka Murata Electronics
Množství zásob 201527 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 22UF 6.3V X5R 1210
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ GRM32DR60J226MA01L Datasheets GRM32DR60J226MA01L Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V
Tolerance ±20%
Tloušťka (Max) 0.087" (2.20mm)
teplotní koeficient X5R
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série GRM
hodnocení -
Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Lead Style -
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) -
Funkce -
kapacitní 22 µF
Číslo základního produktu GRM32DR60J
Aplikace General Purpose
GRM32DR60J226MA01L Detaily produktu:
Murata Electronics GRM32DR60J226MA01L je keramický vícestěn
Kondenzátor je vyroben v kompaktním pouzdru typu 1210 (metricky 3225) o rozměrech 0,126
GRM32DR60J226MA01L Klíčové technické vlastnosti
Murata GRM32DR60J226MA01L je povrchově montovaný multilayer keramický kondenzátor (MLCC) s kapacitou 22uF. Disponuje napětím jmenovité hodnoty 6,3V a tolerancí ±20 %, což zajišťuje stabilitu a spolehlivost v širokém rozsahu teplot -55°C až 85°C. Jeho teplotní koeficient X5R umožňuje stabilní kapacitní vlastnosti při změnách teploty. Díky rozměru 1210 (3225 metrický rozměr) je vhodný pro prostějové aplikace s omezeným místem, a jeho balení Tape & Reel usnadňuje automatizovanou montáž.
GRM32DR60J226MA01L Rozměr balení
Balíček / Pouzdro 1210 (3225 metrický rozměr), balení v proužku (Tape & Reel - TR). Rozměry: délka 0,126" (3,20 mm) a šířka 0,098" (2,50 mm). Max. tloušťka 0,087" (2,20 mm). Pouzdro je navrženo s teplotně stabilním X5R, což umožňuje spolehlivost při různé teplotě a napětí.
GRM32DR60J226MA01L Použití
GRM32DR60J226MA01L Vlastnosti
Murata GRM32DR60J226MA01L je multilayer keramický kondenzátor s vysokou kapacitou 22uF, určený pro široké spektrum aplikací. Disponuje teplotním koeficientem X5R, což garantuje stabilitu kapacity při teplotách -55°C až 85°C. Tolerance ±20 % zaručuje zachování funkčnosti v rámci napěťových výkyvů do 6,3V. Malé rozměry a balení Tape & Reel umožňují efektivní použití v prostoru omezených zařízení a snadnou automatizovanou montáž.
GRM32DR60J226MA01L Funkce kvality a bezpečnosti
GRM32DR60J226MA01L Kompatibilita
GRM32DR60J226MA01L Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
GRM32DR60J226MA01L
GRM32DR60J226MA01L
Murata Electronics
CAP CER 22UF 6.3V X5R 1210