GRM32DC72A475KE01K
Na skladě 68232 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
GRM32DC72A475KE01K
Výrobce / značka
Murata Electronics
Část popisu:
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Datasheety:
GRM32DC72A475KE01K(1).pdfGRM32DC72A475KE01K(2).pdf
Part Number GRM32DC72A475KE01K
Výrobce / značka Murata Electronics
Množství zásob 68232 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.087" (2.20mm)
teplotní koeficient X7S
Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Série GRM
hodnocení -
Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Lead Style -
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) -
Funkce -
Poruchovost -
kapacitní 4.7 µF
Číslo základního produktu GRM32DC72A
Aplikace General Purpose
Mohlo by vás také zajímat:
GRM32DC72A475KE01K
GRM32DC72A475KE01K
Murata Electronics
CAP CER 4.7UF 100V X7S 1210