MGJ1D151905MPC-R7
Na skladě 5637 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
MGJ1D151905MPC-R7
Výrobce / značka
Murata Power Solutions Inc.
Část popisu:
DC DC CONVERTER 19V -5V 1W
Datasheety:
MGJ1D151905MPC-R7.pdf
Part Number MGJ1D151905MPC-R7
Výrobce / značka Murata Power Solutions Inc.
Množství zásob 5637 pcs Stock
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče
Popis DC DC CONVERTER 19V -5V 1W
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -5V
Napětí - Výstup 1 19V
Napětí - Izolace 5.7 kV
Napětí - vstup (Min) 13.5V
Napětí - vstup (Max) 16.5V
Typ Isolated Module
Velikost / Rozměry 0.79' L x 0.59' W x 0.17' H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm)
Série MGJ1 (1W)
Příkon (W) 1 W
Paket / krabice 8-SMD Module
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -40°C ~ 105°C (With Derating)
Počet výstupů 2
Typ montáže Surface Mount
Funkce OTP, SCP
Účinnost 69%
Proud - výstup (Max) 42mA, 42mA
Číslo základního produktu MGJ1D15
Aplikace ITE (Commercial)
Mohlo by vás také zajímat:
MGJ1D151905MPC-R7
MGJ1D151905MPC-R7
Murata Power Solutions Inc.
DC DC CONVERTER 19V -5V 1W