MGJ1D241505MPC-R13
Na skladě 5745 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
MGJ1D241505MPC-R13
Výrobce / značka
Murata Power Solutions Inc.
Část popisu:
DC DC CONVERTER 15V -5V 1W
Datasheety:
MGJ1D241505MPC-R13.pdf
Part Number MGJ1D241505MPC-R13
Výrobce / značka Murata Power Solutions Inc.
Množství zásob 5745 pcs Stock
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče
Popis DC DC CONVERTER 15V -5V 1W
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -5V
Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 5.2 kV
Napětí - vstup (Min) 21.6V
Napětí - vstup (Max) 26.4V
Typ Isolated Module
Velikost / Rozměry 0.78' L x 0.59' W x 0.17' H (19.7mm x 15.0mm x 4.4mm)
Série MGJ1 (1W)
Příkon (W) 1 W
Paket / krabice 8-SMD Module
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Počet výstupů 2
Typ montáže Surface Mount
Funkce SCP
Účinnost 64%
Proud - výstup (Max) 50mA, 50mA
Číslo základního produktu MGJ1D24
Aplikace ITE (Commercial), Medical
Mohlo by vás také zajímat:
MGJ1D241505MPC-R13
MGJ1D241505MPC-R13
Murata Power Solutions Inc.
DC DC CONVERTER 15V -5V 1W