MGJ2D051509MPC-R13
Na skladě 19004 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
MGJ2D051509MPC-R13
Výrobce / značka
Murata Power Solutions Inc.
Část popisu:
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Datasheety:
MGJ2D051509MPC-R13.pdf
Part Number MGJ2D051509MPC-R13
Výrobce / značka Murata Power Solutions Inc.
Množství zásob 19004 pcs Stock
Kategorie Napájecí zdroje - montáž na desku > DC DC měniče
Popis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Výstup 4 -
Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -9V
Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Izolace 5.7 kV
Napětí - vstup (Min) 4.5V
Napětí - vstup (Max) 5.5V
Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package -
Standardní číslo 60601-1; 62368-1
Velikost / Rozměry 0.79" L x 0.59" W x 0.17" H (19.9mm x 15.0mm x 4.4mm)
Série MGJ2 (2W)
Příkon (W) 2 W
Paket / krabice 8-SMD Module
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -40°C ~ 95°C (With Derating)
Počet výstupů 2
Typ montáže Surface Mount
Funkce -
Účinnost 73%
Proud - výstup (Max) 80mA, 80mA
Ovládací prvky -
Schválení agentura -
Aplikace ITE (Commercial), Medical
Mohlo by vás také zajímat:
MGJ2D051509MPC-R13
Murata Power Solutions Inc.
DC DC CONVERTER 15V -9V 2W