CC0805FRNPO9BN331
Na skladě 2095002 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
CC0805FRNPO9BN331
Výrobce / značka
YAGEO
Část popisu:
CAP CER 330PF 50V C0G/NPO 0805
Datasheety:
CC0805FRNPO9BN331(1).pdfCC0805FRNPO9BN331(2).pdfCC0805FRNPO9BN331(3).pdf
Part Number CC0805FRNPO9BN331
Výrobce / značka YAGEO
Množství zásob 2095002 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 330PF 50V C0G/NPO 0805
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ CC0805FRNPO9BN331 Datasheets CC0805FRNPO9BN331 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.028" (0.70mm)
teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série CC
hodnocení -
Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Lead Style -
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) -
Funkce -
Poruchovost -
kapacitní 330 pF
Aplikace General Purpose
CC0805FRNPO9BN331 Detaily produktu:
Díky kompaktnímu pouzdru 0805 (podle metrické řady 2012) o rozměrech 2,00 mm x 1,25 mm poskytuje tento kondenzátor kapacitu 330 pF s pozoruhodně přesnou tolerancí ±1 %. Zařízení je dimenzováno na napětí 50 V a je navrženo s teplotní odolností C0G/NPO, což garantuje výjimečnou stabilitu v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 125 °C.
CC0805FRNPO9BN331 Klíčové technické vlastnosti
Kapacita 330 pF, Jmenovité napětí 50 V, Tolerance ±1%
CC0805FRNPO9BN331 Rozměr balení
Typ pásky a lišty (T&L), Pouzdro/Skříň 0805 (2012 metrický rozměr), Velikost 2,00 mm na délku a 1,25 mm na šířku, Maximální tloušťka 0,70 mm, Konfigurace pinů povrchová montáž (SMD), Zapouzdření 8140, Termální vlastnosti – teplotní koeficient C0G/NP0, Provozní teplotní rozsah od -55°C do 125°C, Elektrické vlastnosti – nízké dielektrické ztráty, stabilní kapacita v průběhu teploty
CC0805FRNPO9BN331 Použití
CC0805FRNPO9BN331 Vlastnosti
Tento model kondenzátoru využívá dielektrikum třídy 1 C0G/NP0, známé svou vynikající teplotní stabilitou a minimální změnou kapacity v průběhu provozního teplotního rozsahu. Nabízí nízký dissipační faktor a vysokou izolační odolnost, což zajišťuje nízké elektrické šumy a vysokou věrnost signálu. Kompaktní balení 0805 umožňuje vysokou hustotu součástek na PCB a snadnou povrchovou montáž. Jmenovité napětí do 50 V s tolerancí ±1 % přesně splňuje požadavky na přesné filtrační a časovací funkce. Páskové balení podporuje automatizovanou výrobu, snižuje riziko poškození při manipulaci a zvyšuje výrobní výtěžnost. Robustní zapouzdření a široký provozní teplotní rozsah od -55°C do 125°C zvyšují spolehlivost v náročných podmínkách.
CC0805FRNPO9BN331 Funkce kvality a bezpečnosti
CC0805FRNPO9BN331 Kompatibilita
CC0805FRNPO9BN331 Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
CC0805FRNPO9BN331
CC0805FRNPO9BN331
YAGEO
CAP CER 330PF 50V C0G/NPO 0805