CC0805FRNPO9BN560
Na skladě 2615705 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
CC0805FRNPO9BN560
Část popisu:
CAP CER 56PF 50V C0G/NPO 0805
Datasheety:
CC0805FRNPO9BN560(1).pdfCC0805FRNPO9BN560(2).pdfCC0805FRNPO9BN560(3).pdf
Part Number CC0805FRNPO9BN560
Výrobce / značka YAGEO
Množství zásob 2615705 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 56PF 50V C0G/NPO 0805
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ CC0805FRNPO9BN560 Datasheets CC0805FRNPO9BN560 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) 0.028' (0.70mm)
teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Poruchovost -
kapacitní 56 pF
Aplikace General Purpose
CC0805FRNPO9BN560 Detaily produktu:
Díky konstrukci s teplotním koeficientem C0G/NPO zajišťuje tento kondenzátor mimořádnou stabilitu v širokém teplotním rozsahu od -55 °C do 125 °C, čímž garantuje konzistentní výkon i v náročných podmínkách prostředí. Jeho kompaktní rozměr 0805 (2,00 mm x 1,25 mm) činí ideální volbou pro elektronické návrhy s omezeným prostorem, zejména v telekomunikacích, výpočetní technice, automobilovém průmyslu a průmyslové automatizaci.
Kondenzátor dosahuje přesné kapacity 56 pF s velmi přesnou tolerancí ±1 %, což umožňuje vysokou přesnost řízení signálu a napájení v citlivých elektronických obvodech. Je určen pro provoz při napětí 50 V a nabízí spolehlivý elektrický výkon přesto s maximální tloušťkou pouhých 0,70 mm.
CC0805FRNPO9BN560 Klíčové technické vlastnosti
Výrobce: Yageo
Model produktu: CC0805FRNPO9BN560
Kapacita: 56 pF
CC0805FRNPO9BN560 Rozměr balení
Yageo CC0805FRNPO9BN560 je balen ve standardní velikosti pouzdra 0805 (2012 Metric), což odpovídá rozměrům 2,00 mm na délku, 1,25 mm na šířku a maximální tloušťce 0,70 mm. Produkt je dodáván v balení typu Tape & Reel (TR), optimalizovaném pro automatizované montážní linky. Navržen pro povrchovou montáž, využívá technologii multilaminovaných keramických kondenzátorů (MLCC), která umožňuje vysokou hustotu a spolehlivou instalaci na PCB. Konfigurace pinů není uvedena, protože je to SMD součást, což usnadňuje upevnění a zajišťuje lepší odvod tepla v hustě osazených obvodech.
CC0805FRNPO9BN560 Použití
CC0805FRNPO9BN560 Vlastnosti
Tento multilaminovaný keramický kondenzátor má kapacitu 56 pF s přesností ±1 %, což umožňuje přesné ladění obvodů. Dielektrikum C0G/NP0 nabízí vynikající teplotní stabilitu, nízké dielektrické ztráty a prakticky žádné stárnutí, což zajišťuje konzistentnost kapacity od -55°C do +125°C. S jmenovitém napětím 50 V zvládá odolávat napěťovým špičkám v obvodech s nízkým až středním napětím. Standardní velikost 0805 umožňuje snadnou integraci do moderních plošných spojů s vysokou hustotou součástí. Vícevrstvá konstrukce zvyšuje izolační odpor a snižuje ekvivalentní sériový odpor (ESR). Vyhovuje směrnicím RoHS (platnost ověřit), což potvrzuje vhodnost pro globální, ekologicky šetrné dodavatelské řetězce.
CC0805FRNPO9BN560 Funkce kvality a bezpečnosti
CC0805FRNPO9BN560 Kompatibilita
CC0805FRNPO9BN560 Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
CC0805FRNPO9BN560
CC0805FRNPO9BN560
YAGEO
CAP CER 56PF 50V C0G/NPO 0805