CC0805FRNPO9BN910
Na skladě 1155214 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
CC0805FRNPO9BN910
Výrobce / značka
YAGEO
Část popisu:
CAP CER 91PF 50V C0G/NPO 0805
Datasheety:
CC0805FRNPO9BN910(1).pdfCC0805FRNPO9BN910(2).pdf
Part Number CC0805FRNPO9BN910
Výrobce / značka YAGEO
Množství zásob 1155214 pcs Stock
Kategorie Kondenzátory > Keramické kondenzátory
Popis CAP CER 91PF 50V C0G/NPO 0805
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±1%
Tloušťka (Max) -
teplotní koeficient C0G, NP0
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série CC
hodnocení -
Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount, MLCC
Lead Style -
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) -
Funkce -
Poruchovost -
kapacitní 91 pF
Aplikace General Purpose
Mohlo by vás také zajímat:
CC0805FRNPO9BN910
CC0805FRNPO9BN910
YAGEO
CAP CER 91PF 50V C0G/NPO 0805