T491X107M025ZT7280
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107M025ZT7280
Část popisu:
CAP TANT 100.UF 25.0V
Datasheety:
T491X107M025ZT7280.pdf
Part Number T491X107M025ZT7280
Popis CAP TANT 100.UF 25.0V
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107M025ZT7280 Datasheets T491X107M025ZT7280 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Standardní balíček 1,800
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Stav součásti Active
Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobní standardní doba výroby 52 Weeks
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 300 mOhm
Detailní popis 100µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
kapacitní 100µF
T491X107M025ZT7280 Detaily produktu:
Díky kompaktnímu pouzdru velikosti 2917 (podle metrické normy 7343) a rozměrům 0,287" x 0,169" tento tvarově uzpůsobený tantalový kondenzátor poskytuje kapacitu 100 μF s tolerancí ±20% a jmenovým napětím 25 V. Široký provozní teplotní rozsah od -55 °C do 125 °C zaručuje univerzálnost v různých podmínkách, přičemž si zachovává nízký ekvivalentní sériový odpor (ESR) kolem 300 mΩ.
T491X107M025ZT7280 Klíčové technické vlastnosti
KEMET T491X107M025ZT7280. Kapacita: 100 µF, Napětí: 25 V, ESR: 300 mΩ.
T491X107M025ZT7280 Rozměr balení
T491X107M025ZT7280 Použití
T491X107M025ZT7280 Vlastnosti
T491X107M025ZT7280 Funkce kvality a bezpečnosti
T491X107M025ZT7280 Kompatibilita
T491X107M025ZT7280 Datový list PDF
T491X107M025ZT7280 Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X107M025ZT7280
KEMET
CAP TANT 100.UF 25.0V