T491X108K004ATE100
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X108K004ATE100
Část popisu:
CAP TANT 1000UF 10% 4V 2917
Part Number T491X108K004ATE100
Popis CAP TANT 1000UF 10% 4V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X108K004ATE100 Datasheets T491X108K004ATE100 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 4 V
Typ Molded
Tolerance ±10%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 500mOhm
kapacitní 1000 µF
Číslo základního produktu T491X
T491X108K004ATE100 Detaily produktu:
Součástka má kompaktní pouzdro ve velikosti 2917 (metricky 7343), které měří 0,287" x 0,169" (přibližně 7,29 mm x 4,29 mm), což ji činí ideální pro elektronické návrhy s omezeným prostorem. Její tvarování zajišťuje mechanickou odolnost, zatímco povrchová montážní konfigurace umožňuje snadnou integraci do moderních desek plošných spojů. Díky nízké ekvivalentní sériové rezistenci (ESR) 500 mΩ kondenzátor podporuje efektivní dodávku energie a minimalizaci zkreslení signálu.