T491X107M025ATAUTO
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107M025ATAUTO
Část popisu:
CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Datasheety:
T491X107M025ATAUTO(1).pdfT491X107M025ATAUTO(2).pdf
Part Number T491X107M025ATAUTO
Popis CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107M025ATAUTO Datasheets T491X107M025ATAUTO Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 25 V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení AEC-Q200
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce Automotive
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) -
kapacitní 100 µF
Číslo základního produktu T491X
T491X107M025ATAUTO Detaily produktu:
Kondenzátor je balen v kompaktním pouzdru velikosti 2917 (7354 metrických), o rozměrech 0,287
T491X107M025ATAUTO Klíčové technické vlastnosti
Kapacita 100 µF, jmenovité napětí 25 V, tolerance ±20%. Tyto technické parametry zajišťují stabilní výkon a spolehlivost v automobilových aplikacích.
T491X107M025ATAUTO Rozměr balení
Balení v páscích a na válcích (TR) s kryty typu 8146. Velikost 2917 (7343 metrická velikost), rozměry 7,30 mm délka x 4,30 mm šířka x 4,30 mm výška na místě. Konfigurace povrchové montáže (SMD).
T491X107M025ATAUTO Použití
T491X107M025ATAUTO Vlastnosti
Vysoce kapacitní hodnota 100 µF s tolerancí ±20% umožňuje stabilní a přesné ukládání energie. Jmenovité napětí 25 V podporuje nízkonapěťové automobily. Tvarovaný povlak poskytuje mechanickou stabilitu a ochranu proti vlivům prostředí. Teplotní rozsah od -55 °C do 125 °C zajišťuje spolehlivou funkci i v extrémních podmínkách. Životnost 2000 hodin při 125 °C garantuje dlouhodobý výkon. Balení v páscích a na válcích umožňuje automatizovanou montáž povrchové mount technologie pro efektivní hromadnou výrobu. Certifikace AEC-Q200 potvrzuje shodu s požadavky automobilového průmyslu na spolehlivost a bezpečnost.
T491X107M025ATAUTO Funkce kvality a bezpečnosti
T491X107M025ATAUTO Kompatibilita
Kompatibilní se standardními procesy montáže povrchových komponent v automobilových tištěných spojích. Vyhovuje velikosti a rozměru 2917 (7343 metrická velikost) v povrchové montáži. Bezproblémově integruje s automobilovým napájecím systémem a signálovým filtrem, které vyžadují kapacitu 100 µF při napětí 25 V.
T491X107M025ATAUTO Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X107M025ATAUTO
T491X107M025ATAUTO
KEMET
CAP TANT 100UF 20% 25V 2917