T491X108M004AT
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X108M004AT
Část popisu:
CAP TANT 1000UF 20% 4V 2917
Datasheety:
T491X108M004AT(1).pdfT491X108M004AT(2).pdf
Part Number T491X108M004AT
Popis CAP TANT 1000UF 20% 4V 2917
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X108M004AT Datasheets T491X108M004AT Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 4 V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Balík Tape & Reel (TR)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 500mOhm
kapacitní 1000 µF
Číslo základního produktu T491X
T491X108M004AT Detaily produktu:
T491X108M004AT Klíčové technické vlastnosti
Kapacita 1000 µF ±20 %, Jmenovité napětí 4 V, Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 500 mΩ, Provozní teplota -55°C až 125°C, Životnost 2000 hodin při 125°C
T491X108M004AT Rozměr balení
Typ Tvarovaná povrchová montážní kondenzátor, Materiál Pevný tantalový dielektrikum, Rozměry 0,287" na délku a 0,169" na šířku (7,30 mm x 4,30 mm), Pouzdro / Obal 2917 (7343 metrické), Konfigurace pinu Páska a cívka (TR) pro automatickou montáž, Tepelná odolnost Odolnost vůči vysokým teplotám až do 125°C, Elektrické vlastnosti Všeobecný tantalový kondenzátor s pevnou kapacitou a nízkým ESR
T491X108M004AT Použití
T491X108M004AT Vlastnosti
Tento kondenzátor je tvarovaného tantalového typu určeného k univerzálním aplikacím, nabízející stabilní kapacitu v širokém teplotním rozsahu. Disponuje nízkým ESR, což snižuje ztráty a tvorbu tepla. Má kompaktní pouzdro velikosti 2917, které efektivně využívá prostor na desce. Podporuje povrchovou montáž s balením v páscích a cívkách, což usnadňuje automatickou montáž. Jmenovité napětí 4 V a kapacita 1000 µF ±20 % jsou ideální pro střední napětí a vysokou kapacitu. Životnost 2000 hodin při 125°C potvrzuje vysokou spolehlivost a odolnost při dlouhodobém provozu v náročných podmínkách. Tvarované pouzdro poskytuje mechanickou a environmentální ochranu a prodlužuje životnost.
T491X108M004AT Funkce kvality a bezpečnosti
T491X108M004AT Kompatibilita
T491X108M004AT Datový list PDF
Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X108M004AT
T491X108M004AT
KEMET
CAP TANT 1000UF 20% 4V 2917