T491X107M020ZTZV10
Na skladě 50000 pcs Referenční cena (v amerických dolarech)
Výrobce Part Number:
T491X107M020ZTZV10
Část popisu:
CAP TANT 100.UF 20.0V
Part Number T491X107M020ZTZV10
Popis CAP TANT 100.UF 20.0V
Stav volného vedení / RoHS: RoHS Compliant
RFQ T491X107M020ZTZV10 Datasheets T491X107M020ZTZV10 Podrobnosti PDF pro en.pdf
Napětí - Jmenovitá 20V
Typ Molded
Tolerance ±20%
Standardní balíček 400
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Série T491
hodnocení -
Stav součásti Active
Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 2917 (7343 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount
Výrobní standardní doba výroby 52 Weeks
Výrobce Size Code X
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Rozestup vývodù -
Výška - Sedící (Max) 0.169" (4.30mm)
Funkce General Purpose
Poruchovost -
ESR (Equivalent Resistance Series) 500 mOhm
Detailní popis 100µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm
kapacitní 100µF
T491X107M020ZTZV10 Detaily produktu:
KEMET T491X107M020ZTZV10 je vysokovýkonná tantalová kondenzátorová součástka navržená pro všestranné elektronické aplikace, nabízející spolehlivé elektrické vlastnosti a stabilní výkon v širokém teplotním rozsahu. Tento povrchově montovaný kondenzátor poskytuje kapacitu 100 mikrofaradů s napětím 20V, což ho činí vhodným pro náročné elektronické obvody vyžadující stabilní skladování energie a filtraci signálu.
Vyvinutý s vysokou přesností, kondenzátor má tvarovou formu v balení 2917 (7343 metrických jednotek) o rozměrech 0,287" x 0,169", což umožňuje kompaktní integraci do složitých elektronických návrhů. Jeho univerzální určení zajišťuje širokou kompatibilitu s různými elektronickými systémy, od spotřební elektroniky po průmyslové zařízení.
Klíčové výhody zahrnují výjimečnou tepelnou stabilitu, s robustním provozním teplotním rozsahem od -55°C do 125°C a garantovanou životností 2000 hodin při 125°C. Součástka si drží přesnost kapacity ±20 % a vykazuje nízký ekvivalentní sériový odpor (ESR) pouhých 500 mΩ, což přispívá ke zlepšení výkonu obvodu a kvality signálu.
T491X107M020ZTZV10 Klíčové technické vlastnosti
Tento tantalový kondenzátor s kapacitou 100 u00b5F a jmenovitým napu011bu010dem 20 V je navru017een u00f3smu011brnu011b pro spolehlivou filtraci, decoupling a ukládu00e1nu00ed energie v elektronicku00fdch obvodech. Nabu00edzu2019 kus s tolerance u00b120 % a nu00edzkou ESR 500 mOhm, u0161iroku00fd teplotnu00ed rozsah od -55u00b0C do 125u00b0C. Ideu00e1lnu00ed volba pro vysokou hustotu plou0161n v telekomunikacu00edch, pru016fmyslovu00e9 kontrole, medicu00ednsku00e9 technice nebo automotive modulech, kde je klu00edu010dovu00e1 kvalita a kompaktnost.
T491X107M020ZTZV10 Rozměr balení
T491X107M020ZTZV10 Použití
T491X107M020ZTZV10 Vlastnosti
T491X107M020ZTZV10 je tantalovu00fd kondenzu00e1tor s kapacitou 100 u00b5F a jmenovitu00fdm napu011bu010dem 20 V. Disponuje tolerancu00ed u00b120 %, nu00edzkou ESR 500 mOhm, co zaruu010duje efektivnu00ed filtraci a potlau010du hluku. Jeho kompaktnu00ed konstrukce s pu00edsledkem 2917 (podle metricku00e9ho standardu 7343) umožu0148uje vysokou hustotu na PCB. Odolnu00e1 je proti mechanicku00fdm a teplotnu00edm stresu016f, su00e1m schopen provozu po 2000 hodin na maximu00e1lnu00ed teplotu011b 125u00b0C. S kodem velikosti X a balenu00edm Tape & Reel je snadnu00e9u00a0integrovat do automatizovanu00e1ch procesu016f montu00e1u017eu00ed. Vyhovuje standardu016f mu00f3dernu00ed elektronicku00e9 produkce.
T491X107M020ZTZV10 Funkce kvality a bezpečnosti
T491X107M020ZTZV10 Kompatibilita
T491X107M020ZTZV10 Datový list PDF
T491X107M020ZTZV10 Distributor kvality
Mohlo by vás také zajímat:
T491X107M020ZTZV10
KEMET
CAP TANT 100.UF 20.0V